#2

Mam tak od zawsze. Zajaram się czymś jak pojebany, robię, kombinuję, zapisuję miliard pomysłów i nie mogę się doczekać, aż je wszystkie zrealizuję. I zapierdalam tak jak chomik na tym kołowrotku (czy jak to się tam nazywa) przez jakiś czas, napcham swoje ego pochwałami od znajomych, utwierdzę się w swojej zajebistości, że miałem rację, umiem coś zrobić dobrze, robię, działa.

A potem chuj to strzela i mi się dalej nie chce.

Jest takie stare przysłowie, że gdy ułan spadnie z konia, musi szybko wsiąść z powrotem zanim zacznie się bać. Przegapiłem ten moment jakieś 2 miesiące temu i nie pisałem. Stanąłem sobie obok, odszedłem kawałek i zacząłem nagle interesować się tym, że szabla nie jest ostra, że buty nie wyglancowane, a ten mundur też przypruszony. Ale czas najwyższy wrócić i śmignąć dalej. A bardziej dosłownie – zacząć pisać. Był słomiany zapał, była przerwa, teraz jest reaktywacja. Podobnie było z kilkoma innymi momentami mojego życia w ostatnich czasach. Reaktywacja jest zawsze, po prostu czasem za późno, ale blog to jest coś, do czego wrócić można zawsze.

Przepraszam Was serdecznie za to moje rozjebanie. Obiecuję poprawę. A czy dotrzymam obietnicy – to się okaże, trzymam swoje kciuki i jaja, żeby tak było.

 

P.S.

Dlaczego publikuję to w piątek w okolicach północy?

Bo mi się kurwa zebrało na wylewy. Po alkoholu? Może. Emocjonalnie? Owszem. Szczerze? Zawsze.

2 thoughts on “#2

  1. Porucznik Rżewski wyszedłszy na ganek, wskoczył na siodło i pocwałował majdanem, aż się kurz za nim podnosił. Przecwałowawszy dwie wiorsty zatrzymał się:
    – Job twoju mać, a koń gdzie?!
    Zwymyślawszy się od ostatnich pogalopował z powrotem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: